6

Бреана Беј

6

Бреана Беј

Висина
179
Години
28
Датум на раѓање
24 Окт 1995
Натпреварувања
Прва лига жени
Сезона
2021/22
Позиција
Крилен центар
Nothing Found. Please check Player Bio section.