15

Белма Дечковиќ

15

Белма Дечковиќ

Висина
175
Години
17
Датум на раѓање
20 Јан 2007
Натпреварувања
Прва лига жени
Сезона
2021/22
Позиција
Центар
Nothing Found. Please check Player Bio section.