5

Мајк Кафи

MIchael Caffey 2022/23
5

Мајк Кафи

Висина
183
Години
31
Датум на раѓање
17 Фев 1993
Натпреварувања
Прва Лига Мажи, АБА Лига
Сезона
2022/23
Позиција
Бек
Nothing Found. Please check Player Bio section.