2

Еван Максвел

Evan Maxwell 2022/23
2

Еван Максвел

Висина
208
Години
28
Датум на раѓање
05 Дек 1995
Натпреварувања
Прва Лига Мажи, АБА Лига
Сезона
2022/23
Позиција
Центар
Nothing Found. Please check Player Bio section.