11

Дастин Вер

Ware
11

Дастин Вер

Висина
183
Години
34
Датум на раѓање
12 Апр 1990
Натпреварувања
Прва Лига Мажи, АБА Лига, АБА Лига2
Сезона
2021/22, 2022/23
Позиција
Бек
Nothing Found. Please check Player Bio section.