11

Бре Ајви

11

Бре Ајви

Висина
190
Години
25
Датум на раѓање
25 Авг 1996
Натпреварувања
АБА Лига, Прва Лига Мажи, Суперлига мажи
Сезона
2021/22
Позиција
Бек шутер
Nothing Found. Please check Player Bio section.