13

Абдул Малик Абу

Abu
13

Абдул Малик Абу

Висина
203
Години
28
Датум на раѓање
16 Сеп 1995
Натпреварувања
Прва Лига Мажи, АБА Лига
Сезона
2022/23
Позиција
Центар
Nothing Found. Please check Player Bio section.