Испечатете ја страната

МЗТ Скопје Аеродром- Струмица, среда 18:00ч

2014 25 Ное

Кошаркарите на МЗТ Скопје Аеродром во среда (26.11.2014) ќе го одиграат мечот од 7.то коло на домашниот шампионат против екипата Струмица. Натпреварот ќе се игра во малата сала при СЦ „Јане Сандански" со почеток од 18:00ч, а влезот ќе биде слободен за сите љубители на кошарката.