Испечатете ја страната

Започнува продажбата на влезници за МЗТ Скопје-Партизан

2015 15 Дек

Од среда (16.12.2015) започнува продажбата на влезници за натпреварот МЗТ Скопје-Партизан во рамките од 16.то коло на АБА лигата кој е закажан за среда (23.12.2015) со почеток од 17.00ч. Билетите се со цена од 100 и 200 денари и ќе можат да се набават при СЦ Јане Сандански секој ден од 10:00 до 18:00ч како и онлајн преку http://ticketplus.mk/SingleEvent/Index/92.