Испечатете ја страната

Петок 19.00ч, МЗТ Скопје домаќин на Куманово

2015 07 Мај

Во петок (08.05.2015) со почеток од 19.00ч, ќе се одигра дуелот од 8.то коло на Суперлигата во кој МЗТ Скопје Аеродром е домаќин на Куманово.
Влезниците за овој дуел се пуштени во продажба и се по стандардна цена од 100 денари за горните трибини и 200 денари за ВИП секциите.